4 Ekim 2012 Perşembe

?

  İki  kuş gördüm sanki :)


  

    İyi geceler:)

8 yorum:

 1. Çok şeker bunlar nuraycım, renklerine, incileri harika... Ben de Nehir'in odasına keçeden süs yapmak istiyorum. Diyorum ki, keçeleri kare kare keseyim, yastık gibi olsun onlar, içlerine elyaf koyayım, üstlerine de harfleri dikeyim, onları birbirlerine kurdeleyle yan yana birleştireyim, aralarına boncuklar koyayım, olmadı di mi böyle anlatınca, aklımdan geçenleri sana söyleyeyim de bir keçe uzmanı olarak bana fikir ver istedim ama tam olarak anlatamadım, neyse bi deniyim ben bakalım, gösteririm yapınca...
  Ellerine sağlık, kuşlara bayıldım

  YanıtlaSil
 2. Bakalim nereye yolculuk bu kuslar icin:)
  Cok tatlilar!

  YanıtlaSil
 3. çok güzel görünüyor ellerine sağlık:))

  YanıtlaSil
 4. çok çok şekerle bunlar...ellerine sağlık.bakalım bu kuşlar nerelere gidecek.sevgiler

  YanıtlaSil
 5. SEvgi kuşları bunlarrr ellerine sağlık tatlım bayıldım.

  YanıtlaSil
 6. Nuray'cım,çok tatlı kuşlar.Kanatlardaki çiçeğe bayıldım ve çiçekli kuşu sende ilk farkettim.Aklıma gelmişken,vaktin olursa eğer, ağzında da çiçek demeti taşıyan( ya da sepeti) bir kuş yaparsan da güzel olur mu?Senin elinden seyredelim zevkle.Bunlar mağnet değil mi?Anlamadığım için de bağışla:))Öptüm.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sibel hanımcım,tavsiyeniz güzel olur evet:) Magnet değiller,çocuklar için yapılacak kermese doğru gönderildiler. Gözlük kılıflarına kondular.Ama evde kalan kılıflardan fotoğraflayıp sizin için yayınlarım,sevgiler:)

   Sil

Yorumlarınız benim için değerlidir:)