11 Ekim 2012 Perşembe

Bugünlerde...

    Merhaba,hava yağsam mı yağmasam mı diye düşünürken,hayat son hızıyla devam ederken,bana 24 saatler yetmezken:)  Neyse burda noktayı koyalım.
Bugünlerde siparişlerimi yetiştirdim,gönderdim,beğenileri duyunca musmutlu oldum:) Bu mutluluk epey yeterde artar.Yeni siparişler için yazışmalar. Özel hayat mütevazi olarak devam ediyor:) İşte böyle ...
  Yaptıklarıma gelince, on marifet ve hobiniyarat ekibinin hazırladığı sergi ve  yarışma  için  birşeyler gönderdim. Henüz kargom ulaşmadı ,görselleri daha sonra paylaşırım. 
Gözlük kılıfları yapmıştım. İki önceki postumda kuşlar vardı.Onlar gözlük kılıflarına aplike yapıldı. Ve minik yürekler için sergide satılacak.
Sibel'in çiçekleri için görseli paylaşıyorum. Daha doğrusu bu fotoğrafı ona ithaf ediyorum:)

  Bir ürün satılınca ,hevese gelip :)dükkanıma yerine yenisini koymak adına  yaptığım şapka broşlar:)   Hızımı alamadım anlaşılan:)

  Bu arada broşlardan fuşya olanın aynısı Nuriye hanım'a gitmek üzere Düzce'ye doğru yola çıktı,güle güle kullansın...
Broşlar emeksensindeki dükkanımda...

  

Ve son olarak noelbabamız ,akşam üzeri 2-3 saat uyuyunca gecede uyku tutmadı .Tv izlerken  bu noelbabayı kestim.Anahtarlık veya telefon süsü olabilir yada farklı birşey fikir verebilirsiniz...

Kalıbınıda paylaşayım.Kalıp için Ana  Rivera'ya teşekkür ederim. Güle güle kullanılsın...


 


11 yorum:

 1. Noel baba çok güzel, gözlük kılıfı çok şık ve kullanışlı, şapka broşlar pek havalı daha ne olsun ellerin değmiş bu güzelliklere hele ki hayır için olunca Allah gönlüne göre versin emeklerini dua olarak sana döndürsün...

  YanıtlaSil
 2. gözlük kılıfını çok beğendim:) ellerine sağlık müşterilerin daim olsun:)

  YanıtlaSil
 3. hava yağsam mı yağmasam mı diye düşünürken bende işteyim :( bende bişeyler yapmak kesmek sonrada birleştirmek istiyorummm :( vakit yok :( hepsi çoook güzel, ellerinize sağlık :)))

  YanıtlaSil
 4. ellerine sağlık canım ikmizde bu şapkalara sevdalıyız :))
  gözlük kılıfı ve noel baba çok tatlı olmuş, devamı istensin bol kazançlar getirsin.

  YanıtlaSil
 5. Hepsi birbirinden güzel olmuş harikasın Nuray'cığım ellerine emeklerine sağlık.Hayırlı kazançlar dilerim.Sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 6. melek kalpli ve düşünceli arkadaşım çok taktir eetim seni minikleri düşünmen çok güzel tabiki gzölük kılıfı ve diger çalışmaların çok güzel olmuş öpüyorum nuraycım

  YanıtlaSil
 7. Harika işler yine Nuraycım. Özellikle gözlük kabı cıvıl cıvıl, çok hoş. Noel babanın sanki gözlere ve burna ihtiyacı var gibi :) Ondan sonra çok güzel bir anahtarlık olabilir bence. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 8. Nuray hanım bloğunuzun görüntüsünü değiştirmişsiniz güle güle kullanın...Teşekkür ederim yorumunuz için...Size bu ara başarılar gönderiyorum kocaman kocaman sergi için sevgiler.

  YanıtlaSil
 9. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar:) Makinayı kazansam fena olmazdı :)) bakalım kısmet kime ise onun olsun:)

  YanıtlaSil
 10. Noel baba ne hoş olmuş. Kendisi küçük ama parçalara bakarsam epey oyalayıcı gibi:)

  YanıtlaSil
 11. Nuray'cığım çok zarifsin,teşekkür ederim.Bu postu,bir şeyler kaçırmış mıyım diye aşağı doğru inerken gördüm.Kılıf çok tatlıymış gerçekten.Etkinlik içinde yaptığın,çok güzel düşünce.Tekrar teşekkürler,hoşcakal.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için değerlidir:)