29 Mayıs 2014 Perşembe

Filiz hanım'ın siparişleri

Merhaba, 
Filiz hanım benden aylar önce randevu almıştı. Sipariş detaylarını  konuşmuştuk.Tabii o dönem minik Duru'nun ismi netleşmemişti. Büyük kızı Eylül için uğur böceği yastık, yeni dünya'ya gelecek olan küçük kızı Duru için ,lavantalı sevimli koyunlardan sipariş verdi. Hem lavanta kesesi hemde mıknatıs ilavesi ile magnet olarak çalıştım. Ve kendisi için de bir taç satınaldı. Yine uyumlu , kibar müşterilerimden biriydi. Filiz hanım ve kızları için çalışmak keyifliydi:)
Bu hafta içinde hazırlayıp gönderdiğim toplu siparişleri ,

 Siparişler dün yola çıktı. Minik kızlar ve anneleri güle güle kullansınlar:)
Diğer bebek şekeri modellerim için, buradan 
Sipariş için ise,nuraycatasarimlar@gmail.com'a yazabilirsiniz. 23 Mayıs 2014 Cuma

Can'ın 1 yaş doğum günü partisi için,

 Bursa'dan Sema hanım oğlu Can'ın 1 yaş doğum günü partisi için ,son günlerde çok popüler olan lavanta keselerinden istedi. Bende hazırlayıp gönderdim:)
Buradan Can'ın doğum gününü kutluyorum. Sağlıklı,başarılı bir ömür diliyorum:)Sizde sipariş vermek isterseniz,nuraycatasarimlar@gmail.com'a yazabilirsiniz:)

Nuray

http://www.nuraycatasarimlar.com/ 

 

En güzel hediye:)

Merhaba,
 geçtiğimiz günlerde sevgili Öznur'un düzenlediği hediyeleşme etkinliğine katıldım. Sevgili Mehtap ile eşleştim.Mehtap bana çok güzel bir hediye göndermiş. Şu an kapıya asmaya kıyamadım,duvara astım bu güzelliği seyrediyorum:) Mehtapcım çok teşekkürler ,eline emeğine sağlık :)

Öznur'a böyle güzel bir etkinlik düzenlediği için çok teşekkür ediyorum. Buradan teşekkürlerimi gönderiyorum:)

Ve kapı süsüm,
 Sevgilerimle...


19 Mayıs 2014 Pazartesi

Düğün Anı Defteri

Merhaba,
son günlerde hepimizi derinden üzen olaylar yaşadık.Hala etkisindeyim ve çokkk üzgünüm.Kaza da hayatlarını kaybeden madencilerimize Allah'tan rahmet, ailelerine Allah'tan sabır diliyorum. Hepimizin başı sağolsun...

Bu üzücü kaza yaşanmadan önce aldığım bir siparişti. Sevgili Bağnu'nun ( burada ,nikah şekerlerini Bağnu çalışmıştı,çok güzeller emeklerine sağlık) müşterisi Derya hanım'ın düğün anı defterini çalışmak güzeldi. Kendisine ve eşine mutluluklar diliyorum.
Bağnu'ya da tekrar teşekkür ediyorum. Daha önce bazı malzemelerini alıp , çok çalışmak istediğim halde vakit bulamadığım bir çalışmaydı .Bugüne kısmetmiş. Bundan sonra da farklı tasarımlarla Düğün anı defterleri devamı gelecek. 
Kısaca detaylardan bahsedeyim. Deri kaplı çizgisiz defter üzerine ,keçe ve tül kapladım. Harflere inciler işledim. Derya hanım'ın isteği üzerine fotoğrafı bastırıp ,keçe çerçeve içine aldım.Kendi fotoğrafınızda olabilir.İsteğinize kalmış.
Evet yorum sizin ...


Not: Anı defterini emeksensin  'den sipariş verebilirsiniz... Nuray